Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

image5

Özellikle halılarını bir başkasına teslim etmek istemeyen titiz müşterilerimizin faydalandığı bir hizmet olduğu gibi çocuklu ailelerin de talep ettiği bir hizmet türüdür. Ayrıca halının götürülerek temizlenmesinin pek mümkün olmadığı durumlarda (halı kaplama / halıfleks olan zeminler, camiler, iş yerleri, okullar, kreşler gibi) sık olarak tercih edilen bir uygulamadır. Genel halı temizlemeden hiç bir farkı olmayan ancak özel halı yıkama makinesi kullanılarak yapılan bir işlemdir. Genel temizlik malzemeleri ve halının durumuna uygun leke çıkarıcılar kullanılarak yapılan polisaj uygulamasından sonra vakumlama yöntemi ile halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşabilirsiniz. Ankara yerinde halı yıkama. Ankara halıfleks yıkama.

Buharlı Halı Yıkama

image6

Sadece deterjan uygulaması ile işlem yapmıyoruz. Lekenin ve kumaşın cinsine göre 140 derece buhar gücüne sahip özel buhar makinemiz ile gözle görülmeyen tüm zararlı bakterileri, gözeneklerde yer alan mikroorganizmaları, haşereleri vs öldürüyoruz. Yani yatağınızı, koltuğunuzu, perdenizi, halınızı tamamen dezenfekte ediyoruz. Ankara buharlı yıkama.

Reklam Filmimiz

Tanıtım Videosu

Bizi Takip Edin

image10
image11
image12
image13

Etiketler

yatak yıkama, yatak yıkama ankara, ankara yatak yıkama, koltuk yıkama, koltuk yıkama ankara, ankara koltuk yıkama, buharlı yıkama, buharlı yıkama ankara, ankara buharlı yıkama, buharlı koltuk yıkama ankara, ankara buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama ankara, ankara buharlı yatak yıkama, oto kuaför, oto kuaför ankara, oto koltuk yıkama, oto kultuk yıkama ankara, ankara oto koltuk yıkama , ankarada en iyi koltuk yıkama, ankara koltuk yıkama firmaları, ankarada en iyi yatak yıkama, ankara yatak yıkama firmaları, hira koltuk yıkama, hira yatak yıkama, hira koltuk ve yatak yıkama, ankarada yatak yıkama, ankarada koltuk yıkama, koltuk nasıl yıkanır, yatak nasıl yıkanır, allerji, mayt, mikrop öldürme, yatak temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği ankara, koltuk temizliği ankara, ankara kanepe yıkama, kanepe yıkama ankara, mekan yatak temizleme, mekan yatak temizleme ankara, ankara mekan yatak temizleme, mekan yatak yıkama, mekan yatak yıkama ankara, ankara mekan yatak yıkama