Koltuk Yıkama Ankara Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Ankara

Yerinde koltuk yıkama hizmeti ile koltuğun kumaş ve leke durumuna göre önce koltuklarınıza 140 derece sıcak buhar vererek zararlı, gözle görülmeyen bakterileri ve böcekleri etkisiz hale getiriyoruz. Sonrasında özel olarak hazırlanmış ERA 111 ürünleri ile koltuklarınızı polisaj işleminden geçiriyoruz. Son aşama olarak güçlü vakum makinemiz ile koltuğunuzdaki pis suyu ve atıkları makinemiz ile vakumluyoruz. Makinenin pis su tankından çıkan kirli su sizi bir hayli şaşırtacaktır. En temiz sandığınız koltuklarınızdan bile bu su çıkacaktır. Koltuklarınızı silerek temizleyemezsiniz. Ankara koltuk yıkama. Buharlı koltuk yıkama.


 (ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara buharlı koltuk yıkama ankara )  

Buharlı Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Ankara

Sadece deterjan uygulaması ile işlem yapmıyoruz. Lekenin ve kumaşın cinsine göre 140 derece buhar gücüne sahip özel buhar makinemiz ile gözle görülmeyen tüm zararlı bakterileri, gözeneklerde yer alan mikroorganizmaları, haşereleri vs öldürüyoruz. Yani yatağınızı, koltuğunuzu, perdenizi, halınızı tamamen dezenfekte ediyoruz. Ankara buharlı koltuk yıkama. Buharlı koltuk yıkama.


 (ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara buharlı koltuk yıkama ankara )  

Reklam Filmimiz

Tanıtım Videosu

Bizi Takip Edin

image11
image12
image13
image14

Etiketler

yatak yıkama, yatak yıkama ankara, ankara yatak yıkama, koltuk yıkama, koltuk yıkama ankara, ankara koltuk yıkama, buharlı yıkama, buharlı yıkama ankara, ankara buharlı yıkama, buharlı koltuk yıkama ankara, ankara buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama ankara, ankara buharlı yatak yıkama, oto kuaför, oto kuaför ankara, oto koltuk yıkama, oto kultuk yıkama ankara, ankara oto koltuk yıkama , ankarada en iyi koltuk yıkama, ankara koltuk yıkama firmaları, ankarada en iyi yatak yıkama, ankara yatak yıkama firmaları, hira koltuk yıkama, hira yatak yıkama, hira koltuk ve yatak yıkama, ankarada yatak yıkama, ankarada koltuk yıkama, koltuk nasıl yıkanır, yatak nasıl yıkanır, allerji, mayt, mikrop öldürme, yatak temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği ankara, koltuk temizliği ankara, ankara kanepe yıkama, kanepe yıkama ankara, mekan yatak temizleme, mekan yatak temizleme ankara, ankara mekan yatak temizleme, mekan yatak yıkama, mekan yatak yıkama ankara, ankara mekan yatak yıkama