Hakkımızda (Hira Ankara Koltuk Yıkama)

Koltuk Yıkama Ankara

Vizyonumuz

Mevcut ve potansiyel müşterilerimizde güvene dayalı bir hizmet anlayışı sağlamak birincil hedefimizdir. Mutluluğunuz, mutluluğumuzdur. 

Yatak Yıkama Ankara

Misyonumuz

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde kaliteden ödün vermeden, mükemmeliyetçi bir firma olmayı hedeflemekteyiz. 

Koltuk Yıkama Ankara

Amacımız

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve sektörün gözünde lider bir firma olmaktır. 

Nasıl Yapıyoruz ?

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Ankara

Yerinde koltuk yıkama hizmeti ile koltuğun kumaş ve leke durumuna göre önce koltuklarınıza 140 derece sıcak buhar vererek zararlı, gözle görülmeyen bakterileri ve böcekleri etkisiz hale getiriyoruz. Sonrasında özel olarak hazırlanmış ERA 111 ürünleri ile koltuklarınızı polisaj işleminden geçiriyoruz. Son aşama olarak güçlü vakum makinemiz ile koltuğunuzdaki pis suyu ve atıkları makinemiz ile vakumluyoruz. Makinenin pis su tankından çıkan kirli su sizi bir hayli şaşırtacaktır. En temiz sandığınız koltuklarınızdan bile bu su çıkacaktır. Koltuklarınızı silerek temizleyemezsiniz.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara)  

Yerinde Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak Yıkama Ankara

Halk arasında mayt olarak bilinen ve sayıları on binleri bulabilen bir zararlı böcek türüdür. Yataklarımızın zamanla sararmasının en büyük sebeplerindendir. Maytları ve diğer böcek türlerini öldürmenin en etkili yolu insan sağlığına zarar vermeyen deterjanlardan ve buhardan geçmektedir. Yataklarınıza 140 derece buhar ile önce buhar uygulaması yapıyoruz. Sonrasında lekenin cinsine göre doğru ilaç uygulaması ile temizleme işlemine geçiyoruz. Son aşama olan vakumlama yöntemi ile zararlı tüm bakteri ve mikroorganizmaları yatağınızdan uzaklaştırıyoruz. Yatak temizliğinin yılda en az iki kez yapılması tavsiye edilen bir işlemdir.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara)  


Yerinde Perde Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Ankara

Stor, zebra ve diğer perdelerinize herhangi bir zarar vermeden, yerinden sökmeden evinizde ya da iş yerinizde buharın gücünden destek alarak yıkıyoruz. Böylece eviniz ya da iş yerinizde perdesiz kalmadığınız gibi yaklaşık olarak yazın 30 dk, kışın 1 saat kadar süren kuruma süresi sonunda perdelerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yıkama esnasında 140 derecelik buhar makinesi kullanılır. Lekeli bölgelere ek olarak leke çıkarıcı uygulaması ile kumaşın cinsi göz önüne alınarak doğru fırçalama ucu ile polisaj makinesi uygulaması yapılır. Son işlem olarak perdelerinizin üzerinde kalan pis su vakumlama yönetimi ile perdelerinizden uzaklaştırılıp, durulama işlemine geçilir.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara)  

Yerinde Oto Koltuğu Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Ankara

Ankara'nın en uzak yerinde bile olsanız otomobilinizin bulunduğu noktaya gelerek aracınızın detaylı iç temizliğini gerçekleştiriyoruz. Siz evinizde ya da iş yerinizde çayınızı, kahvenizi yudumlarken biz güçlü buhar makinemiz, koltuklarınıza kesinlikle zarar vermeyen özel polisaj makinemiz ve fırçası ile temizliğimizi yaparak motor gücü yüksek olan vakumlama makinemiz ile otomobilinizin koltuk, taban ve döşemelerini, buhar makinemiz ile havalandırma ızgaralarını ve diğer plastik aksamları A dan Z ye en uygun fiyatlarla temizliyoruz. Üstelik sadece temizlemekle kalmayıp buharın gücünden destek alarak zararlı tüm mikroorganizmaları etkisiz hale getirerek aracınızı dezenfekte ediyoruz.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara)  

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Ankara

Özellikle halılarını bir başkasına teslim etmek istemeyen titiz müşterilerimizin faydalandığı bir hizmet olduğu gibi çocuklu ailelerin de talep ettiği bir hizmet türüdür. Ayrıca halının götürülerek temizlenmesinin pek mümkün olmadığı durumlarda (halı kaplama / halıfleks olan zeminler, camiler, iş yerleri, okullar, kreşler gibi) sık olarak tercih edilen bir uygulamadır. Genel halı temizlemeden hiç bir farkı olmayan ancak özel halı yıkama makinesi kullanılarak yapılan bir işlemdir. Genel temizlik malzemeleri ve halının durumuna uygun leke çıkarıcılar kullanılarak yapılan polisaj uygulamasından sonra vakumlama yöntemi ile halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşabilirsiniz.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara)  

Buharın Gücünden Destek Alıyoruz

Koltuk Yıkama Ankara

Sadece deterjan uygulaması ile işlem yapmıyoruz. Lekenin ve kumaşın cinsine göre 140 derece buhar gücüne sahip özel buhar makinemiz ile gözle görülmeyen tüm zararlı bakterileri, gözeneklerde yer alan mikroorganizmaları, haşereleri vs öldürüyoruz. Yani yatağınızı, koltuğunuzu, perdenizi, halınızı tamamen dezenfekte ediyoruz.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara)  

Koltuk Yıkama Ankara

%100 Müşteri Memnuniyeti

 Disiplinli, saygılı, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde ilerlemeye, sektöre yenilikler getirmeye devam edeceğiz. Geri bildirimlerinizden, görüşlerinizden ilham alıyoruz. Sizlerin mutluluğu için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz. AR-GE çalışmalarımıza önem veriyoruz. Başarılarımıza her gün yenilerini ekliyoruz. 


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara)  

Koltuk Yıkama Ankara

İşimizi Aşkla Yapıyoruz

İşte bu yüzden sizleri çok iyi anlıyoruz ve hayalinizdeki temiz eşyalara kavuşabilmeniz için sektörün lider firmalarından ekipmanlarımızı tedarik ediyoruz. 

Reklam Filmimiz

Bizi Takip Edin

image1
image2
image3
image4

İş Ortaklarımız

image5
image6
image7
image8
image9
image10

Etiketler

yatak yıkama, yatak yıkama ankara, ankara yatak yıkama, koltuk yıkama, koltuk yıkama ankara, ankara koltuk yıkama, buharlı yıkama, buharlı yıkama ankara, ankara buharlı yıkama, buharlı koltuk yıkama ankara, ankara buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama ankara, ankara buharlı yatak yıkama, oto kuaför, oto kuaför ankara, oto koltuk yıkama, oto kultuk yıkama ankara, ankara oto koltuk yıkama , ankarada en iyi koltuk yıkama, ankara koltuk yıkama firmaları, ankarada en iyi yatak yıkama, ankara yatak yıkama firmaları, hira koltuk yıkama, hira yatak yıkama, hira koltuk ve yatak yıkama, ankarada yatak yıkama, ankarada koltuk yıkama, koltuk nasıl yıkanır, yatak nasıl yıkanır, allerji, mayt, mikrop öldürme, yatak temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği ankara, koltuk temizliği ankara, ankara kanepe yıkama, kanepe yıkama ankara, mekan yatak temizleme, mekan yatak temizleme ankara, ankara mekan yatak temizleme, mekan yatak yıkama, mekan yatak yıkama ankara, ankara mekan yatak yıkama