Mikrop Öldürme (Ev Tozu Alerjisi)

Koltuk Yıkama Ankara

Kullanım Amacı

Yapılan çalışmalar gösteriyor ki işyerinizde kullandığınız bir bilgisayar klavyesi tuvalet klozet kapağına göre 400 kat daha fazla bakteri, mikrop ve mikroorganizma barındırıyor!
Çalışma masamızın üstü, yemek masamız, mutfak tezgahları, koltuklar, bilgisayarlarımız, cep telefonlarımız, uzaktan kumandalar, diş fırçamız, tıraş bıçağımız, ayakkabılarımız, çocuklarımızın oyuncakları, yataklarımız ve yastıklarımız. Hepsi milyonlarca bakteri, mikrop ve toz akarları (mite) barındırıyorlar.

 Yaşadığımız ortama göre her kişinin gösterdiği hassasiyet ve direnç farklıdır. Kimisi bu mikroorganizmalardan hiç etkilenmezken kimileri için alerjik rahatsızlıklarını tetikleyen ve yaşam kalitesini ciddi derecede olumsuz etkileyen bir faktör halini alabiliyor. Bazı bakteri türleri, örneğin E.coli, müdahale edilmediklerinde kendilerine özgü çürük kokuları sebebiyle tespit edilebilirler ve bazı kişiler için ölümcül öneme sahip olabilirler.

 Sağlık sektöründe de uzun yıllardır kullanımda olan sterilizasyon tekniği artık Hira Koltuk Yıkama sayesinde ayağınıza geliyor.

Kullandığımız özel ışıklar dünya genelinde bilimsel laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur ve bakteri, virüs, mantar ve diğer mikro-organizmaları, MRSA ve H1N1 (domuz gribi) dahil olmak üzere %99 oranında tüm yüzeylerden yok ettiği ispatlanmıştır.

Dezenfeksiyon, sterilizasyon gibi tüm hijyen önlemleri alınsa da havada serbest olarak yada çeşitli partiküllere tutunarak gezen bakteri, küf, maya ve bu mikroorganizmaların sporları toplu yaşam alanlarında insan sağlığı açısından ciddi risk oluşturmaktadır.  

Kullanım Alanları

 • İşyeri, Ev, Okul, Kreş, Sinema, Tiyatro ve Spor Salonları, gibi Toplu Yaşam Alanları  

 • İlaç ve Kozmetik Üretim, Paketleme ve Depolama Alanları  

 • Hijyenik Üretim, Dolum ve Paketleme Yapılması Gereken Tüm Sektörler  

 • Mikrobiyolojik Analiz Yapılan Laboratuvarlar  

 • Ameliyathane, Yoğun Bakım, Muayenehane ve Hasta Odaları  

 • Gıda Üretim, Paketleme ve Depolama Alanları 


Teknik Özellikler 


• Tüm mikroorganizmalar üzerine etkilidir.   

• Saatte, içinden geçen 300 m3 havayı mikrobiyal açıdan steril hale getirmektedir.   

• Giriş bölümünde bulunan fan cihazın içine havayı çekmekte, çıkış bölümünde bulunan fan ise içeride steril hale gelen havayı dışarı üflemektedir.  

• Cihazın içinde 1 adet 70 Watt’lık özel lamba bulunmaktadır.   

• İç haznedeki reflektörler ışığın şiddetini arttırmakta ve havanın içeriden geçişi sırasında ışığın orta bölümde yoğunlaşmasını sağlamaktadır.   

• Cihazın giriş ve çıkış bölümlerinde bulunan karbon filtreler, ışığın dışarı çıkışını engellemektedir. Bu sayede cihaz havayı sterilize ederken, ortamda insan ve diğer canlılar bulunabilmektedir.   

• Ayrıca bu karbon filtreler cihazın içine toz, böcek gibi büyük partiküllerin girişini de engellemektedir.   

• Cihaz soğuk, sıcak ve nemli tüm ortam şartlarında çalışabilmektedir. 

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara200-280 nanometre mikroorganizmalar için en öldürücü dalga boyudur. 


Cihazlarımız 400 nanometre dalga boyuna kadar ulaşabilmektedir. 


Böylece zararlı tüm bakteri, mikroorganizma, mayt (mite), ev akarları, çeşitli hastalıklar ve bunların bakterileri vs. %99.9 etkisiz hale getirilmektedir.

Bizi Takip Edin

image11
image12
image13
image14

Etiketler

yatak yıkama, yatak yıkama ankara, ankara yatak yıkama, koltuk yıkama, koltuk yıkama ankara, ankara koltuk yıkama, buharlı yıkama, buharlı yıkama ankara, ankara buharlı yıkama, buharlı koltuk yıkama ankara, ankara buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama ankara, ankara buharlı yatak yıkama, oto kuaför, oto kuaför ankara, oto koltuk yıkama, oto kultuk yıkama ankara, ankara oto koltuk yıkama , ankarada en iyi koltuk yıkama, ankara koltuk yıkama firmaları, ankarada en iyi yatak yıkama, ankara yatak yıkama firmaları, hira koltuk yıkama, hira yatak yıkama, hira koltuk ve yatak yıkama, ankarada yatak yıkama, ankarada koltuk yıkama, koltuk nasıl yıkanır, yatak nasıl yıkanır, allerji, mayt, mikrop öldürme, yatak temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği ankara, koltuk temizliği ankara, ankara kanepe yıkama, kanepe yıkama ankara, mekan yatak temizleme, mekan yatak temizleme ankara, ankara mekan yatak temizleme, mekan yatak yıkama, mekan yatak yıkama ankara, ankara mekan yatak yıkama