Oto Kuaför

Yerinde Oto Koltuğu Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Ankara

Ankara'nın en uzak yerinde bile olsanız otomobilinizin bulunduğu noktaya gelerek aracınızın detaylı iç temizliğini gerçekleştiriyoruz. Siz evinizde ya da iş yerinizde çayınızı, kahvenizi yudumlarken biz güçlü buhar makinemiz, koltuklarınıza kesinlikle zarar vermeyen özel polisaj makinemiz ve fırçası ile temizliğimizi yaparak motor gücü yüksek olan vakumlama makinemiz ile otomobilinizin koltuk, taban ve döşemelerini, buhar makinemiz ile havalandırma ızgaralarını ve diğer plastik aksamları A dan Z ye en uygun fiyatlarla temizliyoruz. Üstelik sadece temizlemekle kalmayıp buharın gücünden destek alarak zararlı tüm mikroorganizmaları etkisiz hale getirerek aracınızı dezenfekte ediyoruz. Ankara oto koltuk yıkama. Ankara oto kuaför. Ankara detaylı oto kuaför. Ankara araç koltuğu temizleme.

Buharlı Oto Yıkama

Koltuk Yıkama Ankara

Sadece deterjan uygulaması ile işlem yapmıyoruz. Lekenin ve kumaşın cinsine göre 140 derece buhar gücüne sahip özel buhar makinemiz ile gözle görülmeyen tüm zararlı bakterileri, gözeneklerde yer alan mikroorganizmaları, haşereleri vs öldürüyoruz. Yani yatağınızı, koltuğunuzu, perdenizi, halınızı tamamen dezenfekte ediyoruz. Ankara buharlı oto yıkama. Ankara buharlı oto koltuğu temizleme.

Reklam Filmimiz

Tanıtım Videosu

Bizi Takip Edin

image1
image2
image3
image4

Etiketler

yatak yıkama, yatak yıkama ankara, ankara yatak yıkama, koltuk yıkama, koltuk yıkama ankara, ankara koltuk yıkama, buharlı yıkama, buharlı yıkama ankara, ankara buharlı yıkama, buharlı koltuk yıkama ankara, ankara buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama ankara, ankara buharlı yatak yıkama, oto kuaför, oto kuaför ankara, oto koltuk yıkama, oto kultuk yıkama ankara, ankara oto koltuk yıkama , ankarada en iyi koltuk yıkama, ankara koltuk yıkama firmaları, ankarada en iyi yatak yıkama, ankara yatak yıkama firmaları, hira koltuk yıkama, hira yatak yıkama, hira koltuk ve yatak yıkama, ankarada yatak yıkama, ankarada koltuk yıkama, koltuk nasıl yıkanır, yatak nasıl yıkanır, allerji, mayt, mikrop öldürme, yatak temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği ankara, koltuk temizliği ankara, ankara kanepe yıkama, kanepe yıkama ankara, mekan yatak temizleme, mekan yatak temizleme ankara, ankara mekan yatak temizleme, mekan yatak yıkama, mekan yatak yıkama ankara, ankara mekan yatak yıkama