Perde Yıkama

Yerinde Perde Yıkama Hizmeti

Perde Yıkama Ankara

Stor, zebra ve diğer perdelerinize herhangi bir zarar vermeden, yerinden sökmeden evinizde ya da iş yerinizde buharın gücünden destek alarak yıkıyoruz. Böylece eviniz ya da iş yerinizde perdesiz kalmadığınız gibi yaklaşık olarak yazın 30 dk, kışın 1 saat kadar süren kuruma süresi sonunda perdelerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yıkama esnasında 140 derecelik buhar makinesi kullanılır. Lekeli bölgelere ek olarak leke çıkarıcı uygulaması ile kumaşın cinsi göz önüne alınarak doğru fırçalama ucu ile polisaj makinesi uygulaması yapılır. Son işlem olarak perdelerinizin üzerinde kalan pis su vakumlama yönetimi ile perdelerinizden uzaklaştırılıp, durulama işlemine geçilir. Ankara perde yıkama. Ankara stor perde yıkama. Ankara zebra perde yıkama.

Buharlı Perde Yıkama

Perde Yıkama Ankara

Sadece deterjan uygulaması ile işlem yapmıyoruz. Lekenin ve kumaşın cinsine göre 140 derece buhar gücüne sahip özel buhar makinemiz ile gözle görülmeyen tüm zararlı bakterileri, gözeneklerde yer alan mikroorganizmaları, haşereleri vs öldürüyoruz. Yani yatağınızı, koltuğunuzu, perdenizi, halınızı tamamen dezenfekte ediyoruz. Ankara buharlı perde yıkama.

Reklam Filmimiz

Tanıtım Videosu

Bizi Takip Edin

image5
image6
image7
image8

Etiketler

yatak yıkama, yatak yıkama ankara, ankara yatak yıkama, koltuk yıkama, koltuk yıkama ankara, ankara koltuk yıkama, buharlı yıkama, buharlı yıkama ankara, ankara buharlı yıkama, buharlı koltuk yıkama ankara, ankara buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama ankara, ankara buharlı yatak yıkama, oto kuaför, oto kuaför ankara, oto koltuk yıkama, oto kultuk yıkama ankara, ankara oto koltuk yıkama , ankarada en iyi koltuk yıkama, ankara koltuk yıkama firmaları, ankarada en iyi yatak yıkama, ankara yatak yıkama firmaları, hira koltuk yıkama, hira yatak yıkama, hira koltuk ve yatak yıkama, ankarada yatak yıkama, ankarada koltuk yıkama, koltuk nasıl yıkanır, yatak nasıl yıkanır, allerji, mayt, mikrop öldürme, yatak temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği ankara, koltuk temizliği ankara, ankara kanepe yıkama, kanepe yıkama ankara, mekan yatak temizleme, mekan yatak temizleme ankara, ankara mekan yatak temizleme, mekan yatak yıkama, mekan yatak yıkama ankara, ankara mekan yatak yıkama