Yatak Yıkama Ankara

Yerinde Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak Yıkama Ankara

Halk arasında mayt olarak bilinen ve sayıları on binleri bulabilen bir zararlı böcek türüdür. Yataklarımızın zamanla sararmasının en büyük sebeplerindendir. Maytları ve diğer böcek türlerini öldürmenin en etkili yolu insan sağlığına zarar vermeyen deterjanlardan ve buhardan geçmektedir. Yataklarınıza 140 derece buhar ile önce buhar uygulaması yapıyoruz. Sonrasında lekenin cinsine göre doğru ilaç uygulaması ile temizleme işlemine geçiyoruz. Son aşama olan vakumlama yöntemi ile zararlı tüm bakteri ve mikroorganizmaları yatağınızdan uzaklaştırıyoruz. Yatak temizliğinin yılda en az iki kez yapılması tavsiye edilen bir işlemdir.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara, buharlı yatak yıkama )  

Buharlı Yatak Yıkama

Yatak Yıkama Ankara

Sadece deterjan uygulaması ile işlem yapmıyoruz. Lekenin ve kumaşın cinsine göre 140 derece buhar gücüne sahip özel buhar makinemiz ile gözle görülmeyen tüm zararlı bakterileri, gözeneklerde yer alan mikroorganizmaları, haşereleri vs öldürüyoruz. Yani yatağınızı, koltuğunuzu, perdenizi, halınızı tamamen dezenfekte ediyoruz.


(ankara yatak yıkama ankara koltuk yıkama koltuk yıkama ankara, buharlı yatak yıkama )  

Reklam Filmimiz

Tanıtım Videosu

Bizi Takip Edin

image1
image2
image3
image4

Etiketler

yatak yıkama, yatak yıkama ankara, ankara yatak yıkama, koltuk yıkama, koltuk yıkama ankara, ankara koltuk yıkama, buharlı yıkama, buharlı yıkama ankara, ankara buharlı yıkama, buharlı koltuk yıkama ankara, ankara buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama ankara, ankara buharlı yatak yıkama, oto kuaför, oto kuaför ankara, oto koltuk yıkama, oto kultuk yıkama ankara, ankara oto koltuk yıkama , ankarada en iyi koltuk yıkama, ankara koltuk yıkama firmaları, ankarada en iyi yatak yıkama, ankara yatak yıkama firmaları, hira koltuk yıkama, hira yatak yıkama, hira koltuk ve yatak yıkama, ankarada yatak yıkama, ankarada koltuk yıkama, koltuk nasıl yıkanır, yatak nasıl yıkanır, allerji, mayt, mikrop öldürme, yatak temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği ankara, koltuk temizliği ankara, ankara kanepe yıkama, kanepe yıkama ankara, mekan yatak temizleme, mekan yatak temizleme ankara, ankara mekan yatak temizleme, mekan yatak yıkama, mekan yatak yıkama ankara, ankara mekan yatak yıkama